Wizualizacja

     to obecnie jedno z podstawowych narzędzi komunikacji między Inwestorem a Projektantem. Zanim zbudujemy fizycznie budynek czy wnętrze mamy możliwość obejrzenia jak mogłaby wyglądać w rzeczywistości przestrzeń, której oczekujemy. Nie musimy podejmować ryzyka zakupu materiałów i angażowania Wykonawcy, aby zobaczyć możliwe efekty. W trakcie uzgadniania koncepcji warto poświęcić czas na analizę możliwości jakie daje nam to narzędzie. Poniżej pokazujemy jak mogą wyglądać projektowane przez nas przestrzenie przed ich urzeczywistnieniem.

     Każdy Inwestor projektuje samodzielnie, bo sam wybiera ludzi, z którymi chce współpracować. Zasadnicze decyzje projektowe warto jednak podejmować przy udziale doświadczonego Projektanta. Dzięki temu oszczędzamy czas i unikamy większości błędów. Te decyzje to przede wszystkim wygodne rozplanowanie funkcji, a w konsekwencji odpowiedni dobór materiałów a następnie elementów dekoracyjnych wraz z czytelnym ich rozmieszczeniem.

    To pierwszy krok. Teraz trzeba zadbać o realizację.

wizualizacja łazienki

     Inwestor trafił do nas z potrzebą przebudowy niewielkiej łazienki w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym.      Naszym zadaniem było oczyszczenie przestrzeni z niepotrzebnych funkcjonalnie i wizualnie elementów dla uzyskania poczucia swobody i relaksu mimo ograniczonych…